Skill^Life

Skill^Life is the BEST


#1 2011-01-10 18:49:53

 Slums Attack

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 59
Punktów :   

Ruszta się

Chłopaki kiedy kurna zagramy cosik coooo?? bo mnie juz to trochę nuży że tylko 5 osob widze na serwach a reszta to ma w dupie pomimo tego ze przegralismy z botami z NML to i tak mozemy kontynuowac gre na TT badz na nowo powstalym serwie od Mirka jezeli ktos chce adma na nim niestety bedzie musial uiscic oplate ale to dopiero jak sie zgada z tym kolesiem Mirka.

Offline

 

#2 2011-01-11 00:50:55

kochan

Gość

Re: Ruszta się

KAZZ MOWI ZE GRA I GRAC BEDZIE mirek gra i jest gotowy , ja gram , ty grasz iwan gra , ahmed gra i tarka gra , carmela trzeba wyjebac no bo chlopak sie nie sprawdzil sosna ustalcie czy on gra czy nie , widzialem ze rumcajsc tez klanowo to zalatwiajcie jego gg , zrobimy sobie treningi od czasu do czasu spary rowniez jebniemy , hmm no i jak wsyztsko bedzie sii niektorzy przejda na steam zeby miec lepsiejszy skill , to zamiawiamy koszulki i jedziemy na WGM czy jakos tak to jak PGA tylko ze W-Wie a no i policzyc ilu jest w klanie czy robimy nowa rekrutacje

 

#3 2011-01-11 18:03:18

 Slums Attack

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: Ruszta się

Ja narazie sie niczym nie zajme gdyz iz poniewaz mam wlasne problemy ale wystarczy slowo jakis grst i nagle jestem na serwie chyba ze siostra siedzi i robi cos na studia a z tymi wszystkimi sprawami niestety musicie narazie radzic se sami bo ja jak cos robie to sie zaangazuje zabardzo i szkole zajebie znowu a potem i tak sranie wbanie ze lider nic nie robi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metinamia.pun.pl www.inzynieriabezpieczenstwa.pun.pl www.pecjgora.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl www.agrogames.pun.pl